Centralne odkurzacze

Czy wiesz, że poziom zanieczyszczeń znajdujących się w domu jest nawet 10 razy wyższy niż na zewnątrz? Kurz zawiera bowiem toksyczny ołów, a nawet substancje rakotwórcze, takie jak cyna i jej pochodne. Jeżeli przebywamy w nieposprzątanym mieszkaniu, w każdej minucie wdychamy około 75 tys. szkodliwych cząstek, które mogą być przyczyną alergii, groźnych infekcji oraz innych chorób układu oddechowego. Kurz nagromadzony w trudno dostępnych miejscach negatywnie wpływa na nasz system odpornościowy, swobodę oddychania, a także dobre samopoczucie. Jak temu zaradzić?

Firma Best Term specjalizuje się w montażu odkurzaczy centralnych w domach jednorodzinnych, które w szybki i skuteczny sposób pozwalają pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych zanieczyszczeń. Eliminują kurz i roztocza, które powodują nasilenie się objawów u alergików. Umożliwiają całkowitą wymianę zużytego powietrza, przywracając świeżość i czystość w mieszkaniu. O instalacji urządzenia warto pomyśleć już na etapie budowy lub remontu budynku.

Instalacja centralnych odkurzaczy – Łódź, Warszawa

Jakie korzyści wiążą się z instalacją centralnych odkurzaczy? Przede wszystkim brak konieczności przenoszenia urządzenia między pomieszczeniami i piętrami, za którym ciągną się przewody. W tym przypadku posługujemy się jedynie rurą ssącą. To niezwykle wygodne rozwiązanie o znikomej emisji hałasu. Jednostka centralna znajduje się w garażu lub kotłowni, a jej praca nie powoduje żadnych uciążliwości dla domowników. W porównaniu z tradycyjnymi odkurzaczami zanieczyszczenia są zasysane z większą siłą, dzięki czemu sprzątanie przebiega szybciej i dokładniej.

Najważniejszą zaletą systemu centralnych odkurzaczy – szczególnie dla alergików – jest wyrzucanie na zewnątrz zużytego powietrza. Wszelkie zanieczyszczenia znikają z nawet trudno dostępnych zakamarków. Zapomnij o problemie gromadzącego się kurzu i roztoczy. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalny montaż z zachowaniem wszelkich standardów technicznych i norm bezpieczeństwa. Zapraszamy do współpracy.

BEST TERM KALIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
99-434 Skaratki,
ul. Skaratki 88
woj. łódzkie
NIP: 8341889533
e-mail :bestterm@bestterm.pl
telefon: 602 711 127 881 733 006
© BESTTERM - Projekt i wykonanie Agencja reklamowa ZU-AN