Kominki z płaszczem wodnym

Firma Best Term od ponad 10 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania w dziedzinie systemów grzewczych. Projektujemy, montujemy i serwisujemy kominki z płaszczem wodnym. Instalacja dopasowana jest do indywidualnych potrzeb – wykorzystuje zaawansowane technologie, dlatego spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Stanowi efektywne źródło ciepła z powodzeniem stosowane w prywatnych domach, mieszkaniach i innych lokalach. Ze swojej strony zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego modelu.

Dzięki swojej konstrukcji, estetyce, komfortowi użytkowania i wysokiej wydajności kominek z płaszczem wodnym najchętniej wybierany jest do domów jednorodzinnych. Wyposażony został w specjalny zbiornik, w którym woda jest podgrzewana do optymalnej temperatury zanim trafi do dystrybucji. Zaletą tego typu urządzeń jest fakt, że wytworzone w trakcie spalania ciepło w większości pozostaje w pomieszczeniu. Może stanowić uzupełnienie systemu grzewczego w budynku lub nawet zastępować inne źródła ciepła.

Kominek z płaszczem wodnym – czy warto?

Inwestycja w kominek z płaszczem wodnym naprawdę się opłaca. Urządzenie nie tylko umożliwia rozprowadzanie ciepła do poszczególnych pomieszczeń, ale także pozwala na podgrzewanie wody użytkowej. Łączy wiele funkcji – jest opłacalnym ekonomicznie źródłem ciepła, wyróżnia się dobrą pojemnością cieplną oraz posiada opcję regulowania temperatury we wnętrzach. Co więcej, kominek zachwyca swoją estetyką, a jego walory wizualne stanowią atrakcyjna ozdobę każdego mieszkania.


Kominki z płaszczem wodnym emitują ciepło nawet kilka godzin po wygaśnięciu, a czas ten uzależniony jest od wielkości zbiornika na wodę. Aby instalacja mogła wydajnie i bezpiecznie pracować, ważny jest prawidłowy jej montaż. Nasi fachowcy poradzą sobie z każdym zleceniem, kierując się zaleceniami producenta. W razie konieczności zapewniamy odpowiednie zabezpieczenia hydrauliczne. Już dziś zainwestuj w efektywny system ogrzewania swojego domu. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

BEST TERM KALIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
99-434 Skaratki,
ul. Skaratki 88
woj. łódzkie
NIP: 8341889533
e-mail :bestterm@bestterm.pl
telefon: 602 711 127 881 733 006
© BESTTERM - Projekt i wykonanie Agencja reklamowa ZU-AN