Uzdatnianie wody

Woda, która wypływa z naszych kranów, pochodzi z sieci wodociągowej lub z przydomowej studni. Choć woda wodociągowa spełnia wymogi wody pitnej, może być twarda, a więc pozostawiać po sobie uciążliwe osady kamienne. Z kolei woda pochodząca ze studni ma najczęściej szereg parametrów przekraczających normę, np. dotyczącą zawartości żelaza, manganu, amoniaku itd. Aby woda w domu była smaczna, zdrowa i pozbawiona niepożądanych związków chemicznych, warto zaopatrzyć się w odpowiednią stację uzdatniania.

Oferta stacji uzdatniania wody jest dość duża. To, jaką stację uzdatniania wybierzemy zależy m.in. od problemu, jaki chcemy rozwiązać oraz od źródła, z jakiego pochodzi woda w domowej instalacji.

Przed przystąpieniem do poszukiwań odpowiedniego urządzenia uzdatniającego warto wiedzieć czy borykamy się jedynie z twardą wodą, czy też oprócz wapnia i magnezu, odpowiedzialnych za powstawanie kamiennych osadów, chcemy pozbyć się z wody również żelaza, manganu i amoniaku.

Warto zatem zbadać wodę i dobrać odpowiednią jednostkę do istniejącego problemu.

Wydatek na montaż stacji uzdatniania wody może nam się szybko zwrócić gdyż zaoszczędzimy w przyszłości na wymianie drogiej armatury kuchennej i łazienkowej oraz znacznie poprawimy żywotność pralki czy zmywarki.

BEST TERM KALIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
99-434 Skaratki,
ul. Skaratki 88
woj. łódzkie
NIP: 8341889533
e-mail :bestterm@bestterm.pl
telefon: 602 711 127 881 733 006
© BESTTERM - Projekt i wykonanie Agencja reklamowa ZU-AN