Kotłownie gazowe

Montaż pieca gazowego wymaga fachowej wiedzy i dużych umiejętności. Tak się składa, że firma Best Term specjalizuje się w podłączaniu kotłów do instalacji domowej, ale nie tylko. Z naszej oferty chętnie korzystają także zakłady przemysłowe, inwestorzy budowlani oraz przedsiębiorcy modernizujący instalację grzewczą, wodno-kanalizacyjną lub wentylacyjną w swoim biurze. Dokładamy wszelkich starań, aby urządzenie działało sprawnie, bezawaryjnie i bezpiecznie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i kursach branżowych.

Od lat zajmujemy się usługami instalacyjnymi w domach jednorodzinnych oraz obiektach przemysłowych. W dziedzinie ogrzewania nie mamy sobie równych. Realizujemy liczne projekty, doradzając naszym klientom, dobierając odpowiednie urządzenie, montując kotłownie gazowe i bezpiecznie uruchamiając instalację. Spełniamy wszelkie standardy techniczne. Zajmujemy się także konserwacją oraz serwisem różnych systemów grzewczych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalna instalacja kotła gazowego Best Term​

Realizujemy usługi projektowania, konserwacji oraz montażu kotłowni gazowych tak, aby zapewnić naszym klientom komfort i bezpieczeństwo. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, dlatego swoje systemy powierzyło nam już szerokie grono klientów. Przed przystąpieniem do prac instalacyjnych prowadzimy konsultacje techniczne, wybieramy odpowiednie miejsce, podłączamy urządzenie do centralnego ogrzewania i przewodów powietrzno-spalinowych, a także prowadzimy testy i kontrolę jakości. Dzięki temu mamy pewność, że piec gazowy działa sprawnie i bezpiecznie.

Instalacje gazowe zajmują szczególne miejsce w naszej ofercie. Zapewniamy kompleksową obsługę klientów indywidualnych, zakładów przemysłowych i biur – od projektowania, przez montaż, po serwis kotłów i pieców. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na modernizacji już istniejącego systemu, czy chcesz wymienić urządzenie na nowe, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszej wykwalifikowanej kadry. Zapraszamy do współpracy.

BEST TERM KALIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
99-434 Skaratki,
ul. Skaratki 88
woj. łódzkie
NIP: 8341889533
e-mail :bestterm@bestterm.pl
telefon: 602 711 127 881 733 006
© BESTTERM - Projekt i wykonanie Agencja reklamowa ZU-AN