Kotły na pellet

Czystość, pełna automatyka, tania i prosta eksploatacja – Zyskujące na popularności z uwagi na niskie koszty ogrzewania i przede wszystkim na czystość kotłowni, nowoczesne urządzenia grzewcze których produktem spalania są granulki prasowanej trociny drzewnej.

Kotły tego typu same się uruchamiają i wygaszają w zależności od potrzeb budynku. Zapewniają pełny komfort ogrzewania i współpracują z każdym typem instalacji (grzejnikowym, podłogowym, ściennym). Istnieją również rozwiązania z funkcjami automatycznego czyszczenia a nawet pobierania paliwa z innego pomieszczenia czy zbiornika zewnętrznego.

Różnorodność produktów umożliwia dopasowanie kotła do każdej kotłowni i do wszystkich wymagań klienta.

W najprostszych rozwiązaniach obsługa polega na cotygodniowym opróżnieniu popielnika i odkurzeniu kotła (bez szczotek) a w najbardziej zaawansowanych do kotłowni możemy wejść dwa razy do roku. Kocioł sam się wyczyści, pobierze paliwo a w razie awarii poinformuje nas o tym.

Kotły na pellet coraz częściej zastępują kotły na ekogroszek z uwagi na podobne koszty eksploatacji a nieporównywalnie łatwiejszą obsługę i czystość w kotłowni.

BEST TERM KALIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
99-434 Skaratki,
ul. Skaratki 88
woj. łódzkie
NIP: 8341889533
e-mail :bestterm@bestterm.pl
telefon: 602 711 127 881 733 006
© BESTTERM - Projekt i wykonanie Agencja reklamowa ZU-AN